Видання херсонської філії видавництва "Просвіта":

Микола Швидун. Стою на перехрестi
Микола Тимошенко. Мій степосвіт
Іван Ющук. Якщо ти українець
Микола Кабаків. Переяславська угода 1654 року
Іван Немченко. Євангеліє від Кобзаря
Микола Братан. Зорі падають в моря
Анатолій Дунаєв. Жива любов, жива
"Я прийду в твої спогади піснею..."
Бібліографічний опис: 
Олексюк О.В.
"Я прийду в твої спогади піснею..." // Олексюк О.В. На крилах «Просвіти»: Збірка статей та передмов. — К.–Херсон: Просвіта, 2008. — С. 31-32. - Рец. на кн.: Анатолій Дунаєв. Жива любов, жива: Збірка віршів та пісень / Передм. О.Олексюка. — 2-е вид., виправ. і доп. — Херсон: Просвіта, 2002. — 39 с.
Рец. на кн.:
Дунаєв А.М.
Жива любов, жива: Збірка віршів та пісень /
Передм. О.Олексюка. — 2-е вид., виправ. і доп. —
Херсон: Просвіта, 2002. — 39 с.
«Я прийду в твої спогади піснею...» — так стверджує співець Таврійського краю, наш земляк, поет-пісняр Анатолій Дунаєв, який своє 65-річчя зустрічає власною збіркою віршів та пісень з християнським “Жива любов, жива”.
Краса рідного степового мальовничого краю і співочий дар матері та батька ще з дитинства надихали на творчість. Щирі дитячі поезії вперше оприлюднувалися в шкільній газеті. Тоді і зародилась мрія увійти до храму Прекрасного.
Випускник Військового авіаційного училища у 1980 році офіцером запасу повернувся до рідного краю, де і розкрився його талант поета-пісняра. І свідченням того є його неодноразові публікації в обласній пресі та широке визнання пісень (зокрема, пісні на музику Валентина Стеренка “Я народилась в Таврійському краї”) не тільки на великих сценах України, а і в далекому зарубіжжі.
Дитяча безпосередність, невибагливість форм, сентиментальна світлість почуттів притаманні мистецтву А.Дунаєва. Його поетичний світ збагачують і прозові твори, насамперед глибокопсихологічне оповідання “Выбор”, оповідання “Последнее письмо полевой почты”, “Дядя Прокоп”, “Добро дает ростки” та інші.
Приємно зазначити, що поет, який почав писати мовою Агнії Барто, входить у світ національної поезії з мовою рідного краю та власним почерком. А щирість та доброта, головні риси характеру Анатолія Дунаєва, щедро віддзеркалюються і у всій його творчості.
Сподіваємось, що довгоочікуваний книжковий дебют Анатолія Дунаєва матиме продовження у наступних збірках.
Персоналії: 

Додати коментарКорисно? Сподобалося? - То поділіться!
Цим Ви допоможете своїм друзям, культурі України та нашому сайту. Дякуємо!

Кількість

Наразі на сайті "Просвіта" Херсонщини розміщено 115 книг;
1,417 статей;
327 авторів.

Нова фраза

Цікава фраза з сайту
Українські афоризми "Нові сучасні афоризми"

Яндекс.Метрика


Хронологія

1654 (8) 1917 (6) 1918-1921 (6) 1929 (5) 1932-1933 (67) 1941 (4) 2013-2014 (4) 2014-2015 (10)