Видання херсонської філії видавництва "Просвіта":

Наталя Коломієць. Я щаслива
Алла Флікінштейн. Перша сотня
Молода муза. Випуск 2
Микола Братан. Від сонця до сонця
Микола Братан. Шоста заповідь
Вісник Таврійської фундації. Випуск 6

Вісник Таврійської фундації

Дорога довжиною в десятиліття

Загороднюк В. Дорога довжиною в десятиліття // Вісник Таврійської фундації (ОВУД): Вип. 10. - К.-Херсон: Просвіта, 2015. - С.222-223.

 

Уже з певністю можна стверджувати, що поява в літературному процесі Херсонщини і без перебільшення України [[Вісник Таврійської фундації|“Вісника Таврійської фундації]] (Осередку вивчення української діаспори)” стала помітною подією. Його [[Вісник Таврійської фундації. Випуск 1|перший випуск]] побачив світ 2005 р. і зразу ж привернув увагу науковців, письменників, істориків, краєзнавців, широкий загал читачів, яким не байдужі українська література і демократичні цінності. А передувала цьому клопітка організаторська робота. Слід відзначити і на підготовчому етапі і надалі тривалу й плідну творчу співпрацю з відомим письменником, літературознавцем, перекладачем [[Яр Славутич|Яром Славутичем]] (Канада).

Новий випуск “Вісника Таврійської фундації”

Ось уже увосьме приходить до вітчизняного та зарубіжного читача відоме літературно-наукове видання "[[Вісник Таврійської фундації]] (Осередку вивчення української діаспори)". І знову серед його авторів бачимо й відомих людей, і початківців. До випуску увійшли традиційні рубрики, в яких містяться наукові й літературно-мистецькі матеріали, присвячені діяльності визначних представників українського зарубіжжя, а також Причорномор'я.
Не словом, а ділом!
(До презентації другого випуску "Вісника Таврійської фундації (ОВУД)")

2006 рік для Херсонщини був досить продуктивним з огляду на численність презентацій різних видань. Хочеться відзначити неабияку активність літературної молоді Півдня, яку постійно підтримують письменники і журналісти Таврійського краю: проводяться зустрічі, "круглі столи", дискусії. Є можливість обмінятись думками і досвідом. Старші колеги дають слушні поради поетам-початківцям, залучають до творчих проектів.

Відгуки про перше число "Вісника"

Галина Немченко

Відгуки про перше число "Вісника"

Візиткою Осередку вивчення української діаспори, що вже кілька років функціонує у Херсоні, став "[[Вісник Таврійської фундації]]", [[Вісник Таврійської фундації. Випуск 1|перше число]] якого з'явилось улітку 2005 року. Примірники даного видання було розіслано по бібліотеках, школах, вузах, редакціях газет в Україні та діаспорі (Канада, США, Польща тощо). Приємно відзначити, що вже перший номер "Вісника" (а до друку вже готуються друге й третє числа) викликав інтерес у науковців і письменників, широкого загалу шанувальників українського слова. Не забарилися й відгуки з-за кордону.

СторінкиКорисно? Сподобалося? - То поділіться!
Цим Ви допоможете своїм друзям, культурі України та нашому сайту. Дякуємо!

 
Розробка та підтримка

порталу "Просвіти" Херсонщини

 

Кількість

Наразі на сайті "Просвіта" Херсонщини розміщено 117 книг;
1,506 статей;
343 авторів.
Хронологія

1654 (8) 1917 (6) 1918-1921 (6) 1929 (5) 1932-1933 (67) 1941 (4) 2014-2015 (10) XIX ст. (8)