Видання херсонської філії видавництва "Просвіта":

Микола Братан. І краса, і держава
Вишиванка. Число 4
Микола Василенко. Уламки імперії
Микола Швидун. Батьківська криниця
Микола Василенко. Усе царство — за коня!

21 листопада – День Гідності і Свободи: Сценарій мітингу // З Україною в серці: Збірка сценаріїв урочистих мітингів до державних свят. – К.-Херсон: Просвіта, 2015. – С. 44-45.

 

21 листопада – День Гідності і Свободи
Сценарій мітингу

Біля пам’ятного знаку збираються учасники мітингу, представники трудових колективів, громадських організацій, діти, молодь, учасники «Революції Гідності» та бойових дій у зоні АТО.

Звучать українські пісні.

Диктор:               Обирай Свободу рідному народу!

Обирай Свободу і добро ідей!

Обирай Свободу Заходу і Сходу,

Обирай Свободу для усіх людей!

Хореографічний колектив виконує танцювальну композицію з прапорами. Під кінець діти проносять по колу прапор і передають його Самообороні.

Ведуча: Шукаючи Європу, ми знайшли Україну. Головний символ Революції Гідності – прапор України. Єдиний духовний помічник – національний гімн.

Ведучий: Революція відбулася не лише в політичному житті країни. Вона відбулась у нас самих, у нашій свідомості. Адже, Україна – це територія гідності і свободи.

Ведуча: Мітинг з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи оголошується відкритим.

Звучить Гімн України.

Ведучий: Шановні присутні, з вітанням до вас звертається: ______________________ Відбувається протокольна частина заходу.

Ведуча: Трагічні події в Україні, починаючи з листопада 2013 року, тривожать та не залишають байдужими жодного громадянина країни. Кожному з нас необхідно усвідомити, за що боролися учасники Євромайдану і заради чого пожертвувала своїм життям Небесна Сотня.

Ведучий: І сьогодні у боротьбі за свободу, цілісність та єдність держави продовжують гинути воїни, кращі сини України. Вшануємо їх пам’ять хвилиною мовчання.

Хвилина мовчання

Дикторський текст:Українці, прошу вас,не дайте зламати

Свою гідність і честь, не дайте топтати

Своє прагнення жити достойно в державі

В пам'ять тих, хто загинув... Вічна їм слава!

Виконується пісня «Мамо не плач» (Тіана Роз)

Ведуча: Не одному поколінню українців довелося ціною власного життя здобувати право прийдешніх поколінь на Незалежність. Слово до присутніх має сотник Самооборони __________________________

Ведучий: Саме сьогодні, в цей час, ми маємо, як ніколи, проявити свою любов до рідної України. Зараз нашій країні як ніколи потрібно бути єдиною та згуртованою.

Ведуча: Наші земляки, яких сьогодні мобілізовано до лав українського війська з честю відвойовують та захищають кордони нашої держави, борються за її цілісність та єдність. Адже в єдності наша сила. Єднаймося ж, браття - українці!

Виконується пісня «Єднаймося, браття українці»

Ведучий: Після Майдану і до цих пір на території нашої держави немає спокою, розпочалися і продовжуються військові дії на Сході України, в ході яких було втрачено вже кілька тисяч життів солдат та мирних жителів, серед яких і наші земляки.

Ведуча: Панахиду за загиблими відслужить __________________

Ведучий:            Небесній Сотні шана й молитви,

За чисті душі, що злетіли в небо.

Їм шлях високий Боже, освяти.

І в мирі, Господи, прийми до себе.

На цих словах діти по черзі випускають голубів

Ведуча: Дуже боляче, що так склалося, але ми свято віримо, що все це закінчиться і після пережитого ми станемо міцнішими і побудуємо справді сильну Українську державу.

Ведучий: І в пам'ять про всенародних героїв ми не маємо морального права здаватися, не маємо морального права не боротися, адже нам сам Бог велів захищати свою Батьківщину.

Ведуча: Мітинг з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи оголошується закритим. На знак пам’яті про героїв, які поклали свої життя за Свободу та Гідність нашої держави просимо покласти квіти до пам’ятного знаку «Небесній Сотні».

На пісню «Пливе кача» відбувається покладання квітів.

 

Сценарій з доробк
Скадовського районного Будинку культури

Додати коментар



Корисно? Сподобалося? - То поділіться!
Цим Ви допоможете своїм друзям, культурі України та нашому сайту. Дякуємо!

 

Розробка та підтримка

порталу "Просвіти" Херсонщини

Кількість

Наразі на сайті "Просвіта" Херсонщини розміщено 125 книг;
1,628 статей;
383 авторів.




Хронологія

1654 (8) 1917 (6) 1918-1921 (6) 1929 (5) 1932-1933 (67) 1941 (4) 2014-2015 (10) XIX ст. (10)