Видання херсонської філії видавництва "Просвіта":

Коваленко В. Літопис Інгулецької ЗОШ
Анатолій Анастасьєв. В яблучко
Молода муза. Випуск 1
М.Братан. Парасолька йде по місту
Вісник Таврійської фундації. Випуск 7
Олег Олексюк. А у нас був Тарас
Готуємо гідну зміну

Зміст

Херсонський колегіум імені Євгена Маланюка та напрямки його діяльності

Лариса Місенг

Готуємо гідну зміну

Зі школою пов'язані найкращі роки життя кожної людини.

Цікаві мандрівки в історичне минуле, вивчення культури та традицій українського народу, захоплення художніми образами, вивчення законів природи, а основне - заглиблення у красу рідного слова.

Саме у школі ми починаємо усвідомлювати, що належимо до великого українського народу, який протягом віків виборював свою незалежність, право на щасливе майбутнє.

І ось сьогодні наша мрія збулася. Український Народ переміг! Ми можемо власноруч творити історію своєї держави, бути не тільки свідками, а й учасниками подій, які вирішують нашу долю. Ми зробили свій вибір, обравши нового Президента, а це значить, що доля нашої держави визначена набагато років уперед, це означає, що з перемогою відбудеться відродження і розквіт нашої Вітчизни.

Навчальні заклади України покликані виховувати майбутнє покоління, яке ніколи не буде байдужим до життя свого народу, рідної Батьківщини.

Саме таку мету ставить перед собою педагогічний колектив Херсонського Колегіуму ім. Є.Маланюка.

Ми пишаємося тим, що патронами нашого навчального закладу є вельмишановний Президент України пан Віктор Ющенко, Прем'єр-міністр пані Юлія Тимошенко, Міністр закордонних справ пан Борис Тарасюк, народні депутати: Григорій Омельченко, Юрій Криворучко, громадські діячі: Галина Гривняк, Павло Дорожинський, В'ячеслав Брюховецький. Це люди, які завжди вірили в необхідність існування Колегіуму, підтримували нас у нелегкий час його становлення. Ми разом завжди і всюди.

Наш Колегіум - це сучасний навчальний заклад, який забезпечує якісне навчання підростаючого покоління, виховання майбутньої еліти української держави. Педагогічний колектив прагне дати колегіантам знання на рівні світових стандартів, формує глибокі патріотичні і морально-етичні норми, виховує почуття людської і національної гідності. Завдання, яке стоїть на першому місці у процесі навчання і виховання, - це особистісний підхід до кожного колегіанта, спрямування діяльності на підвищення інтелекту кожного вихованця шляхом самостійного добування знань, залучення дітей до наукової роботи. Про результативність роботи педагогічного колективу свідчить високий рівень знань наших вихованців при вступі до вищих навчальних закладів, 100% з них є студентами найкращих вузів нашої країни. З кожним роком спостерігається поступове зростання навчально-матеріальної бази Колегіуму, методичної і теоретичної підготовки педпрацівників, рівня школярів. Окрема галузь нашої діяльності - дослідження життя і творчості Є.Маланюка та інших видатних представників діаспори. Вже традиційними стали Маланюківські читання, які засвідчують непослабний інтерес до творчості великого поета з боку молоді.

Сподіваюсь на подальші успіхи у навчанні і вихованні колегіантів. Хочеться вірити, що наука, отримана в Колегіумі, згодиться в житті, допоможе обрати єдиний правильний шлях життя на користь рідної України.

 

Додати коментарКорисно? Сподобалося? - То поділіться!
Цим Ви допоможете своїм друзям, культурі України та нашому сайту. Дякуємо!

 

Розробка та підтримка

порталу "Просвіти" Херсонщини

Кількість

Наразі на сайті "Просвіта" Херсонщини розміщено 125 книг;
1,628 статей;
383 авторів.
Хронологія

1654 (8) 1917 (6) 1918-1921 (6) 1929 (5) 1932-1933 (67) 1941 (4) 2014-2015 (10) XIX ст. (10)