Видання херсонської філії видавництва "Просвіта":

Олег Олексюк. Затуманені плачем
Іван Немченко. Військова хитрість
Анатолій Анастасьєв. В яблучко
Братан М.І. Сила любові: Слово про Олеся Гончара
Михайло Гончар. Селянський повстанський рух на Півдні України: (1918-1921)
Іван Немченко. Шевченкова офіра

автобіографія

 

"Енеїда" сьогодення

 

Автобіографія

Приблизно в середині грудня мати, тягнучи з льоху мішок з картоплею ледь не загубила мене. А вже 31 грудня, це був 1955 р., я знайшовся, і ця знахідка засвідчила майже безперервним двохтижневим криком. Мабуть я протестував у знак того, що мене ледь не загубили. І ще я відмовився від материнського молока, а віддав перевагу більш міцному напою - чаю. Чай був не справжній, а з якихось трав.

Одного разу сталося неймовірне - двері в сінях і в хаті при 20 градусному морозі були відчиненими понад годину. А я не замерз, а, говорять, що просто міцно заснув. З тих пір від роду мені було вже місяць. Я почав спати без крику.

Замість автобіографії; Російській мові; Лакейський етикет; Україні

 

Іван Немченко

Замість автобіографії

Ще коли на світі не водились таргани та блохи, а людей уже було побільше, аніж трохи, на березі благословенної Івлі хтозна звідки взявся хутірець, що назвався Лиманець. Кажуть, його заснував якийсь козарлюга-поет, що слово "рима" вимовляв по-малечому: "лима".

Отож і я, знайшовшись у хутірській капусті й генетично успадкувавши модуляцію "лима", одразу усвідомив себе поетом та ще й козацького роду. І так я голосно "лимав", сидячи в капусті й чекаючи, щоб хтось мене знайшов, що нарешті мої татуньо й неня вирішили мене знайти. Капусти вродило надзвичайно багато і вся така лапата. Тож кілька днів тривали пошуки, аж поки я таки знайшовся! Цей епохальний день - 1 травня 1958 року.Корисно? Сподобалося? - То поділіться!
Цим Ви допоможете своїм друзям, культурі України та нашому сайту. Дякуємо!

 

Розробка та підтримка

порталу "Просвіти" Херсонщини

Кількість

Наразі на сайті "Просвіта" Херсонщини розміщено 125 книг;
1,628 статей;
383 авторів.
Хронологія

1654 (8) 1917 (6) 1918-1921 (6) 1929 (5) 1932-1933 (67) 1941 (4) 2014-2015 (10) XIX ст. (10)