Видання херсонської філії видавництва "Просвіта":

Нариси з історії Бериславщини. Випуск 7
Вивчення творчості Яра Славутича в школах Херсонщини
Микола Братан. Побите серце
Молода муза. Випуск 1
Книга пам'яті: Голодомор 1932-33 у Чаплинському районі

Капкан Путіна // Ейсмонт Є.М. Юшка по-королівськи: Сміх і сльози, гумор і сатира. — К.–Херсон: Просвіта, 2015. — С. 84-85.

ДНР і ЛНР – це капкан, розрахований на окупацію всієї України. Він же буде й капканом для Росії.

Гарячі голови вимагають, аби президент оголосив: «У нас не внутрішній конфлікт, а повномаштабна війна з Росією!»

Ні, шановні, саме цього Путін і домагається, саме це і провокує. Тоді він на весь світ заявить: «Україна оголосила Росії війну! Росія захищається! Ми лише гуманітарну допомогу возили в Україну, а вона агресор! Дамо агресору відсіч! Вводимо свої війська, щоб захистити мирних жителів Донецька».

У Путіна задача-максимум — окупувати всю Україну. У Порошенка задача-мінімум — зберегти незалежність України. Іде війна — думайте, думайте: що Росія може принести? Лише те, що має, а має злидні і деградацію.

Політика – блуд. Хтось повірить, хтось ні — не має значення! Привід для вторгнення є!

Знайдуться такі, що повірять. Скажімо, інші араби або африканці. Їм Росія зброю поставляє і вони проти Америки, а Америка нас підтримує. Та що араби… — коли Лукашенко, президент Білорусії, окупацію Росією Криму визнала законною!

Як свого часу сказав Черчіль, вступаючи в союз з СРСР: «У нас нема постійних друзів, у нас нема постійних ворогів. У нас є постійні проблеми».

Так що Путін може піти повномаштабною війною проти нас, і його дехто підтримає.

А Україні вступати у повномаштабну війну з Росією немає з чим. Дякуючи Януковичу з регіоналами. І не тільки їм. Збройні сили України багато років розвалювали. Та й вагові категорії України й Росії різні, у Росії атомні бомби.

Америка допоможе? — Ні, Обама розуміє: це буде ядерна війна, яка може призвести до Кінця Світу! Неандерталець Путін це може зробити.

Тому маємо вистояти! «Конфлікт» – хай буде конфлікт.

У нас вже є власна армія. Вона відроджується, як Фенікс. За що дякувати президету Порошенку і прем’єру Ясенюку. І зброя вже є. Якщо у квітні в армії лишилося живих БТР лише 18, вся військова техніка розвалена і занедбана, половина офіцерів або зрадники, або бездарі, бойового духу не було, то на кінець 2014 року українська армія — одна з кращих у Європі. Краща за духом. І це під час війни! Ще Суворов сказав: «Перемагає дух».

Україна вже може протистояти Росії. А тим часом весь світ зрозуміє: Путін – хвора людина, його слід зачавити санкціями, тоді його народ його ж і прогонить. Дорого нам це обійдеться, але іншого виходу нема.

Може, хочете Росії? Вже була — згадайте двадцяті, тридцяті й інші роки. І зараз в глибинці Росії не краще. Їдьте туди, якщо так хочеться, — ніхто не утримує. Але на московське «ізобіліє» не розраховуйте. Москві самій замало, і у Москву вас не пустять.

Стабілізуються відносини з Росією тоді, коли Путіна не стане. Тоді все стане на свої місця. Кажуть, хворий раком. Він ще встигне багато зла зробити. Такі хворі, як Іван Грозний або Путін – скажені, але не довговічні.

Маємо вистояти. Вистоїмо!

Додати коментарКорисно? Сподобалося? - То поділіться!
Цим Ви допоможете своїм друзям, культурі України та нашому сайту. Дякуємо!

 

Розробка та підтримка

порталу "Просвіти" Херсонщини

Кількість

Наразі на сайті "Просвіта" Херсонщини розміщено 125 книг;
1,628 статей;
383 авторів.
Хронологія

1654 (8) 1917 (6) 1918-1921 (6) 1929 (5) 1932-1933 (67) 1941 (4) 2014-2015 (10) XIX ст. (10)