Видання херсонської філії видавництва "Просвіта":

Микола Кабаків. Переяславська угода 1654 року
Ігор Проценко. Цвіт вишні
Микола Братан. Від сонця до сонця
Іван Немченко. Шлях на Снігурівку
Микола Василенко. Курай для пожежі
Анатолій Анастасьєв. Подорожник
Анатолій Дунаєв. Жива любов, жива
Олексюк О.В.
"Я прийду в твої спогади піснею..." // Олексюк О.В. На крилах «Просвіти»: Збірка статей та передмов. — К.–Херсон: Просвіта, 2008. — С. 31-32. - Рец. на кн.: Анатолій Дунаєв. Жива любов, жива: Збірка віршів та пісень / Передм. О.Олексюка. — 2-е вид., виправ. і доп. — Херсон: Просвіта, 2002. — 39 с.
"Я прийду в твої спогади піснею..."
Рец. на кн.:
Дунаєв А.М.
Жива любов, жива: Збірка віршів та пісень /
Передм. О.Олексюка. — 2-е вид., виправ. і доп. —
Херсон: Просвіта, 2002. — 39 с.
«Я прийду в твої спогади піснею...» — так стверджує співець Таврійського краю, наш земляк, поет-пісняр Анатолій Дунаєв, який своє 65-річчя зустрічає власною збіркою віршів та пісень з християнським “Жива любов, жива”.
Краса рідного степового мальовничого краю і співочий дар матері та батька ще з дитинства надихали на творчість. Щирі дитячі поезії вперше оприлюднувалися в шкільній газеті. Тоді і зародилась мрія увійти до храму Прекрасного.
Випускник Військового авіаційного училища у 1980 році офіцером запасу повернувся до рідного краю, де і розкрився його талант поета-пісняра. І свідченням того є його неодноразові публікації в обласній пресі та широке визнання пісень (зокрема, пісні на музику Валентина Стеренка “Я народилась в Таврійському краї”) не тільки на великих сценах України, а і в далекому зарубіжжі.
Дитяча безпосередність, невибагливість форм, сентиментальна світлість почуттів притаманні мистецтву А.Дунаєва. Його поетичний світ збагачують і прозові твори, насамперед глибокопсихологічне оповідання “Выбор”, оповідання “Последнее письмо полевой почты”, “Дядя Прокоп”, “Добро дает ростки” та інші.
Приємно зазначити, що поет, який почав писати мовою Агнії Барто, входить у світ національної поезії з мовою рідного краю та власним почерком. А щирість та доброта, головні риси характеру Анатолія Дунаєва, щедро віддзеркалюються і у всій його творчості.
Сподіваємось, що довгоочікуваний книжковий дебют Анатолія Дунаєва матиме продовження у наступних збірках.

Додати коментарКорисно? Сподобалося? - То поділіться!
Цим Ви допоможете своїм друзям, культурі України та нашому сайту. Дякуємо!

 

Розробка та підтримка

порталу "Просвіти" Херсонщини

Кількість

Наразі на сайті "Просвіта" Херсонщини розміщено 125 книг;
1,628 статей;
383 авторів.
Хронологія

1654 (8) 1917 (6) 1918-1921 (6) 1929 (5) 1932-1933 (67) 1941 (4) 2014-2015 (10) XIX ст. (10)