Видання херсонської філії видавництва "Просвіта":

Ігор Проценко. Вечірні вогні
Ігор Проценко. Мої дороги
Василь Мелещенко. Мiй малюнок
Анатолій Анастасьєв. Потоки
Ігор Проценко. Цвіт вишні
Олег Олексюк. Я для мами намалюю

Олексюк О.В. Я для мами намалюю: Віршована розмальовка для малят / Художник Т.Бецун. – К.-Херсон: Просвіта, 2014. – 24 с.: іл. – (Із серії "Юльчина бібліотечка").

2014
Я для мами намалюю
Віршована розмальовка для малят

Нова книга сучасного українського поета Олега Олексюка допоможе вихователям дитячих садочків та вчителям молодших класів загальноосвітніх шкіл соборної України у роботі з дітьми з питань розвитку почуття поваги до родинних цінностей, любові до Батьківщини, до родинної мови і, найголовніше, любові до мами.

 Любі хлопчики й дівчатка!

Я знаю, як Ви мрієте ходити до школи, отримувати гарні знання, навчитися відрізняти добро від зла і зробити щось прекрасне, щоб на довгі роки запам'яталося найдорожчій людині у світі - рідній матусі.

З часом кожний із Вас вивчиться і стане моряком чи комбайнером, вчителем чи лікарем, юристом чи художником, шофером чи музикантом, а найголовніше, - громадянином великої європейської соборної держави - Україна.

Вірю, що Ви зробите все для того, щоб рідна мама і люба серцю Україна пишалася Вами.

Вчиться!

Читайте!

Зробіть навколо себе світ цікавим і яскравим!

І якщо Ви з Вашими батьками ще не бували серед неперевершених красот Херсонщини: не відпочивали у Нижньодніпровському національному природному парку, не оздоровлювалися на озері Соляному чи то на цілющому гейзері, якщо Ви не ходили Олешківським пісками, аналогів яким немає у Європі, і не побували у Чорноморському біосферному заповіднику чи то у біосферному заповіднику «Асканія Нова», не насолоджувалися неповторними краєвидами степу, не пірнали з головою у тепле і привітне Чорне море в Залізному порту чи у Скадовську, а чи у Азовське море у Генічеську - це означає, що у Вас попереду велика радість побувати у мальовничих куточках Херсонщини, поласувати найсмачнішими кавунами Добропілля і долучитися до проектів товариства «Просвіта».

І хай Ваші розмальовки у цій книзі, яку Ви тримаєте у руках, будуть першою та не останньою спробою зробити сонячним і щасливим життя для єдиних на світі Мами та України.

З повагою, поет Олег Олексюк

Коментарі

Мені приємно, що є поети, які пишуть для малят книги з щирою любовю до мами. А де можно таку книгу придбати для свого маляти?!

Пані Оксано!

З цього питання зверніться до автора - Олега Васильовича Олексюка, за телефоном: 066-58-50-767.

 

Додати коментарКорисно? Сподобалося? - То поділіться!
Цим Ви допоможете своїм друзям, культурі України та нашому сайту. Дякуємо!

 

Розробка та підтримка

порталу "Просвіти" Херсонщини

Кількість

Наразі на сайті "Просвіта" Херсонщини розміщено 125 книг;
1,628 статей;
383 авторів.
Хронологія

1654 (8) 1917 (6) 1918-1921 (6) 1929 (5) 1932-1933 (67) 1941 (4) 2014-2015 (10) XIX ст. (10)