Видання херсонської філії видавництва "Просвіта":

Вісник Таврійської Фундації. Випуск 8
Вісник Таврійської фундації. Випуск 5
Вісник Таврійської фундації. Випуск 2
Бериславщина: рік 1905
Олег Олексюк. Затуманені плачем
Олег Олексюк. А у нас був Тарас

Олексюк О. “Завжди з тобою, Україно!” // Голос Батьківщини: Тематичний альманах: Вип.5. - К.-Херсон: Просвіта, 2015. - С.3.

“Завжди з тобою, Україно!”

Ось уже п’ятий випуск поспіль тематичного альманаху «Голос Батьківщини» побачив світ, дякуючи фінансовій під­трим­ці управління у справах молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації та благодійників Херсон­щини, які не стоять осторонь проблем творчої молоді, а на­да­ють чинну допомогу і цим сприяють утвердженню суспіль­но-демократичних відносин серед молоді та розвитку куль­тур­но-мистецьких традицій краю.

Перший випуск тематичного альманаху «Голос Батьків­щи­ни» презентував творчість поетів Херсонщини, які при­святи­ли свої твори помаранчевим подіям. Друге число аль­ма­­наху занурило читача у тему відродження історичної па­м’яті щодо більшовицьких голодоморів на Україні 1921-1923 років, 1932-1933 років та 1947-1948 років. Третє число за­значеного альманаху було присвячене темі Великої Пере­мо­ги нашого народу у Другій світовій війні, переосмисленню теми примирення серед учасників бойових дій з різних воюю­чих сторін. Четвертий випуск дав можливість мешкан­цям соборної України вчитатися у твори літераторів смагля­вої Таврії, які присвячені 200-річчю від Дня народження Великого Кобзаря, що певно сприятиме прочитанню наново нетлінних рядків пророка українського народу, поета і філо­софа Тараса Григоровича Шевченка.

До Вашої уваги, шановні читачі, новий, п’ятий випуск тема­тичного альманаху, присвячений темі утвердження ук­раїн­ської державності в усіх галузях суспільства, неза­леж­ності соборної України, вічній пам’яті героїв Небесної сотні та загиблих воїнів у зоні АТО. Вірю, що даний випуск аль­ма­наху буде у пригоді не лише студентам вищих навчаль­них закладів, а і культармійцям закладів культури, виклада­чам загально-освітніх шкіл та вихователям дитячих садків. Пам’ятаймо, герої не вмирають, вони живуть у наших серцях, у нашій пам’яті.

Дай Вам Бог радості! Дай Вам Бог миру, злагоди та добра!

Олег Олексюк,

голова Херсонського обласного об’єднання
Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка

Додати коментарКорисно? Сподобалося? - То поділіться!
Цим Ви допоможете своїм друзям, культурі України та нашому сайту. Дякуємо!

 

Розробка та підтримка

порталу "Просвіти" Херсонщини

Кількість

Наразі на сайті "Просвіта" Херсонщини розміщено 125 книг;
1,628 статей;
383 авторів.
Хронологія

1654 (8) 1917 (6) 1918-1921 (6) 1929 (5) 1932-1933 (67) 1941 (4) 2014-2015 (10) XIX ст. (10)