Видання херсонської філії видавництва "Просвіта":

Іван Ющук. Якщо ти українець
Вісник Таврійської фундації. Випуск 14
Наумич В.І. Сльоза України
В’ячеслав Друзяка. Україна – мій біль і надія
Іван Немченко. Євангеліє від Кобзаря
Вісник Таврійської Фундації. Випуск 9
Протасова Н. Про державну мовну політику в Україні // Вісник Таврійської фундації (Осередку вивчення української діаспори): Літ.-наук. зб.: Вип. 7. — К.–Херсон: Просвіта, 2010. — С. __. - Рец. на кн.: Лопушинський І.П. Державна мовна політика в Україні (Освітянський аспект): Навчальний посібник: Модульний курс. — Херсон: Олді-плюс, 2010. — 478 с.
Про державну мовну політику в Україні
(Лопушинський І.П. Державна мовна політика в Україні (Освітянський аспект): Навчальний посібник: Модульний курс. — Херсон: Олді-плюс, 2010. — 478 с.)

Професійна діяльність у сфері управління освітою передбачає наявність не лише фахових знань, навичок організаційної діяльності, а й здатності ефективно діяти в умовах реформування національної системи освіти, її інтеграції до європейського та світового освітнього простору. Це, крім іншого, потребує певного рівня знань щодо засад формування, напрямків і засобів реалізації державної мовної політики в галузі освіти України, функціонування державної (української), мов національних меншин та іноземних мов в освітній сфері України з урахуванням світового освітнього процесу.

Виданий навчальний посібник Івана Лопушинського  «Державна мовна політика в Україні (Освітянський аспект)» присвячено важливим аспектам державної політики – мовній політиці в галузі освіти України.

Навчальне видання вдало структуроване, має логічну схему подання матеріалу. Матеріал поділено на сім тем, у яких викладено базові положення, що розкривають теоретичні аспекти та організаційно-правовий механізм формування та реалізації державної мовної політики в галузі освіти України.

У навчальному посібнику послідовно викладено теоретичні, методологічні і прикладні аспекти формування та реалізації державної мовної політики в галузі освіти України. Висвітлюється сучасна мовна ситуація в освітянській галузі, показано становлення в освітніх закладах різних рівнів і типів української мови як державної, розкрито стан вивчення в закладах освіти мов національних меншин та світових мов.

Доводиться можливість державного управління мовними процесами в галузі освіти, запропоновано механізми такого управління, розкриваються способи реалізації чинного та показано шляхи напрацювання нового законодавства з мовного питання.

Усе вище сказане дає змогу вважати навчальний посібник І.Лопушинського «Державна мовна політика в Україні (Освітянський аспект)», таким, що відповідає всім вимогам щодо методичної літератури. 

Додати коментарКорисно? Сподобалося? - То поділіться!
Цим Ви допоможете своїм друзям, культурі України та нашому сайту. Дякуємо!

 

Розробка та підтримка

порталу "Просвіти" Херсонщини

Кількість

Наразі на сайті "Просвіта" Херсонщини розміщено 125 книг;
1,628 статей;
383 авторів.
Хронологія

1654 (8) 1917 (6) 1918-1921 (6) 1929 (5) 1932-1933 (67) 1941 (4) 2014-2015 (10) XIX ст. (10)