Видання херсонської філії видавництва "Просвіта":

Іван Немченко. Шевченкова офіра
В.Плаксєєв, В.Кулик. А стежечка біжить від літа
Микола Тимошенко. Мій степосвіт
Анатолій Анастасьєв. Просто життя
Вісник Таврійської фундації. Випуск 2
Вишиванка. Число 3
Референдум?; Війна сьогодні // Ейсмонт Є.М. Юшка по-королівськи: Сміх і сльози, гумор і сатира. — К.–Херсон: Просвіта, 2015. — С. 78-80.
Референдум?; Війна сьогодні

Референдум?

 

Що можна вирішувати голосуванням, а чого не можна? Чи можна вирішити голосуванням: розстріляти невинуватого, посадити у тюрму (як це показано у сатиричному оповіданні «ЧП в аулі»), або відібрати батьківщину?

Припустимо, що у Донецьку справді був цивілізований референдум. За що голосували? За те, щоб частину території України відняти й передати Росії? А я, один я, не хочу!! Не хочу!! Це моя батьківщина! Манав я вашу «більшість», вашу «лапотну Росію» з неандертальцем Путіним! Я візьму автомат і буду партизанити до останнього подиху! Я не хочу в Росію!!

Ще якось можна зрозуміти басків, які домагаються власної деожави. У Криму та Донецьку мова не про власну державу. Та й референдум басків теж кровью пахне.

А тут якісь баньдюки захотіли владу мати, губернаторами стати, спровокували війну, відбирають батьківщину! Ні, це не референдум, це окупація.

 


 

Війна сьогодні

 

Війна на сході України — ось про що ще слід сказати.

       Там ДНР і ЛНР, знову бредят освобожденьем, а вічний спор їх….

Росія веде справжню повномасштабну війну. День і ніч бандити гатять з гармат. Руйнуються міста і села, гинуть люди. Станом на середину грудня вже загинуло 4500. І це тільки офіційно відомо. А скільки ще не відомо?!

А Путін бандитам «гуманітаркою» снаряди возить. Вже й свої війська увів, біля 10000 солдат і офіцерів. І наш Ахметов «гуманітарку» припер — цигарки та горілку бандитам. Ще одну змію Україна пригріла.

Що це, окрім крові, їм дасть, що вони отримають? Вже отримали. Окрім снарядів, Путін направив на Україну ще й Камаз фальшивих гривен, та машинку штампувати фальшиві гроші. А не возіть, хохли, у Донецьк продовольчі товари! Це удар по економіці України, подібний 20-30-х років. От і мають: і холод, і голод, і смерть довкола шаленіє.

Докотиться ця хвиля і до нас. Фальшиві гроші вже є. Так і в Росії інфляція! Долар вже коштує 100 рублів! І у нас вже за 20 гривен перевалив. Найбіднішим тепер ще важче, і у Росії і у нас.

Війна, війна – щоб тому Путіну добра не було!

Нема чому радіти і в Криму. Крим поруч, за 30 км., безвізовий режим.

Автобусами їдуть сюди скуплятися. Автомашинами скуповують свиней, бичків, птицю, молоко. Хура у центрі стоїть, меншими автомашинами звозять живність у хуру, потім на Крим. У них ціни на продукти втричі більші. (Наприклад, станом на початок грудня найкраща свинина у Каланчаку коштує 65 гривен за кг., сало – 30, а у Криму свинина гривнами 200 коштує). А пенсії там хоч і перевели у рублі, але на рівні українських.

І все це під час неоголошеної війни Росії проти України. Росія невзмозі прогодувати Крим, у неї самої скрутно. У Криму багато хто чухає там, де не свербить. Адже скупляються у Каланчаку лише мешканці Армянська та Красноперекопська, а хто далі – затягують паски. Якщо і далі так буде, і наша черга може настати паски затягувати.

Росія їде у Крим скуплятися, а всю Росію наш район не прогодує. Вершкового масла на базарі вже не застанеш, кримчаки розбирають. (В кінці 2014 року цю вакханалію наш президент припинив, — хурами вже не вивозять).

От і мають Росію, якої так домагалися.

А якби ще Україна відключила ЛЕП 220 та 150 Кіловольт? Які йдуть через Чаплинку на Крим. Та ще й газову трубу, яка йде через Каланчак? Щоправда, вони трішки добувають газу в Азовському морі, але знову ж таки, у територіальних водах України. А це ще не все, ще буде сувора зима і безрадісні весна та літо.

Згадаймо: після війни 1941-45 років був ще й голод 1947-го і роки репресій.

Війни безглузді самі по собі. Одні нападають, щоб володарю розширити простір, йому все мало, у даному разі Путіну, інші обороняються. А безимянні могили тих і тих у полях та лісах, а сльози і горе рідних вдома.

Важко, дуже важко Україні й Росії, але це Карма. Ми розраховуємося за окупаційну політику Росії на протязі віків.

 


 

Причина Російсько-Української війни 2014 року

 

 

Без причини нічого не буває. Згідно закону Карми війна є наслідок, а причина криється у глибині віків. Росія на протязі століть найагресивніша країна в світі. Війни зароджувалися у Москві. Всю Азію завоювали, прагнули захопити весь світ.

А Україна була невільною співучасницею. Козаки, рекрути, переселенці з України попереду. На Далекому Сході сто років тому була навіть Зелена Україна.

Без України Росія безсила. І президент Путін це прекрасно розуміє. Йому конче потрібно затягнути Україну під крила двоголового орла. Інакше Росії крах. Союзником йому завойовницький комуністичний дух. Ці також за Світову революцію. Вони тільки те й говорять, що про перемоги у війні. Вони й привели до влади банду регіоналів на чолі з рецидивістом, двічі судимим бандитом Януковичем.

На місцях регіоналами стали одурені вчорашні комуністи. Вони навіть не зрозуміли, про які регіони йдеться.

Народний гнів скинув банду Януковича. І тоді Путін вніс план «Барбоса-Барбароса», використати шовіністичний великодержавний дух. В першу чергу там, де сильна компартія. Керівництво так званої ДНР — маріонетки Москви.

 

З Москви дух війни котиться, там причина війни.

Додати коментарКорисно? Сподобалося? - То поділіться!
Цим Ви допоможете своїм друзям, культурі України та нашому сайту. Дякуємо!

 

Розробка та підтримка

порталу "Просвіти" Херсонщини

Кількість

Наразі на сайті "Просвіта" Херсонщини розміщено 125 книг;
1,628 статей;
383 авторів.
Хронологія

1654 (8) 1917 (6) 1918-1921 (6) 1929 (5) 1932-1933 (67) 1941 (4) 2014-2015 (10) XIX ст. (10)