Видання херсонської філії видавництва "Просвіта":

Любов Єрьомічева. Пісня надії
Іван Немченко. Військова хитрість
Ігор Проценко. Мої дороги
Вишиванка. Число 2
Василь Мелещенко. Мiй малюнок
Вісник Таврійської фундації. Випуск 14

Анастасьєв А. Слуги агресора // Анастасьєв А.М. Територія гідності. — К.–Херсон: Просвіта, 2014. — С. 32-33.

 

Слуги агресора

Впродовж багатьох десятиліть комуністи вкладають у свідомість простачків міфи про демонів зла, які за їхньою логікою за­се­ля­ють Західну частину України і доброчинців, які несуть зі Сходу блага комуністичного раю. Відтак свідомо і цілеспрямовано провокується розкол у державі, підливається олія у вогонь ворожнечі, який спалахнув ще напередодні другої світової війни, коли Червона Армія оку­пувала Західну Україну. Якщо світова війна закінчилася у 1945 році, то в Карпатах проливалася кров ще майже десять років по тому. Каральні експедиції кедебістів чинили справжні звірства над мирним населенням. У 90-х роках минулого століття я працював власкором Херсонської обласної газети “Над­дніп­рянська Правда” і мав корпункт у Ка­хов­ці. Якось сюди недобрим вітром занесло двох ветеранів КДБ. І я почув від них роз­по­ві­ді, від яких мимоволі стискалися кулаки. Ці “герої” перевдягалися в одяг воїнів УПА і палили будівлі, катували і розстрілювали жінок, дітей і стариків. Тепер вони хотіли, щоб я написав про їхні подвиги нарис. Хоча минуло відтоді майже три десятиліття, серце моє стискається від болю, коли згадую ту цинічну відвертість катів.

Яскравим прикладом розкольницької ді­яль­ності КПУ є також вигадана комуністами проблема російської мови в Україні, поши­рен­ня брехні про утиски російськомовного населення. А, дозвольте запитати, чому в ра­дян­ські часи не порушувалося так гостро мов­не питання? Чи не тому, що утискам під­да­вав­ся не “общепонятний русский язик”, а мова корінного народу країни? Комуністи мовчали коли рядова робітниця Каховського електромашзаводу написала українською мовою заяву з проханням надати їй від­пуст­ку. Директор заводу виставив жінку з ка­бі­не­ту, щоб переписала заяву російською. Мов­чали вони і тоді, як у тій же легендарній Ка­ховці у школах на прохання окремих бать­ків звільняли їхніх дітей від вивчення укра­їн­ської мови. І таких прикладів безліч по всій Україні.

Цікаво почути: чому у незалежній Україні такий ажіотаж навколо російської мови? Кому потрібна брехня про утиски російськомовного населення? На ці запитання чітко відповів пре­зидент Росії Путін, виправдовуючи свою агре­сію проти України необхідністю захи­ща­ти “скривджене” російськомовне насе­лен­ня. Тепер навіть найзапекліші прихильники комуністів зрозуміли кому служить “п’ята ко­лона”, чиї завдання виконують вірні ленінці.

Нас уже не дивує, а глибоко обурює те, що зрадники досі безкарно перебувають у сесій­ній залі Українського Парламенту і відкрито ве­дуть антиукраїнську пропаганду? А Верхов­на Рада ніяк не назбирає голосів, аби забо­ро­ни­ти ворожу діяльність КПУ. Запитайте, шановні нардепи, у Майдану і він знайде не 226, а мільйони голосів, бо комуністам не при­хо­вати від народу своїх злодіянь і не уникнути спра­ведливого покарання. Очевидно це почи­нає усвідомлювати партійна верхівка КПУ. Чи то набрались розуму, чи то відчувають, що недалеко той час, коли треба буде відповідати за свої злодіяння. Як би там не було, а сьо­год­ні комуністи групами залишають свою фракцію у Верховній Раді.

Додати коментарКорисно? Сподобалося? - То поділіться!
Цим Ви допоможете своїм друзям, культурі України та нашому сайту. Дякуємо!

 

Розробка та підтримка

порталу "Просвіти" Херсонщини

Кількість

Наразі на сайті "Просвіта" Херсонщини розміщено 125 книг;
1,628 статей;
383 авторів.
Хронологія

1654 (8) 1917 (6) 1918-1921 (6) 1929 (5) 1932-1933 (67) 1941 (4) 2014-2015 (10) XIX ст. (10)