Видання херсонської філії видавництва "Просвіта":

Анатолій Анастасьєв. Борозенське - це з-під лемеша
Анатолій Анастасьєв. Потоки
Голопристанська Litterra. Випуск 1
Нариси з історії Бериславщини. Випуск 7
Леонід Куліш. Зізнання
Микола Василенко. Сердце - не камень

Синдром комунізму; Антисемітизм; Расизм // Ейсмонт Є.М. Юшка по-королівськи: Сміх і сльози, гумор і сатира. — К.–Херсон: Просвіта, 2015. — С. 81-83.

Синдром комунізму; Антисемітизм; Расизм

Синдром комунізму

 

Це коли люди мріють про квіточки у раю, забувши про пекло репресій і Голодоморів. Так, мрія, але нездійснена мрія призводить до злоби і ненависті. Насправді, це безвихідний тупик у лабіринті ідей життя. І так звана «перестройка» — теж такий тупик. Багато хто і нині у лабетах того тупика.

Такий приклад. У кінці цього року у районці з’явилася невеличка замітка колишнього першого секретаря райкому компартії. У ній він сучасну владу називає фашистами, націоналістами, обурюється, що зняли пам’ятник Леніну і тому подібне. Забули «товаріщі»-комуністи, як скидали пам’ятник Сталіну. Сталін принаймні виграв Другу Світову війну, а Ленін навпаки, спровокував криваву братовбивчу Громадянську війну. Що призвело до жахливих Голодоморів. Вміє Сатана рядитися в тогу доброчинності, вміє!

І теперішня Донецька війна теж на совісті комуністів. Бо якби свого часу комуністи не підтримали банду регіоналів, не протистояли українській національній ідеї, не було б ні Кримського протистояння, ні Донецької війни. Комуністичний синдром.

Людина має вищу освіту, а не розуміє значення слова «фашисти». Фашисти від італійського фаші, тобто – союз. Фашисти – союзники. Тоді комуністи і є фашисти. Свого часу президент Росії Єльцин так і сказав – комунофашисти.

Митний союз Путіна — теж фашизм. Бо це агресивний союз, який передбачає митниці. Залізні кордони, митні ворота, відгородження від світу. А Євросоюз навпаки, передбачає об’єднання без кордонів. У Європі нині кордонів практично нема, кордони умовні. Такий союз назвати фашизмом, у значенні який надають йому комуністи, ніяк неможливо.

А націоналісти від слова «нація». Нація – нормально, всі громадяни держави є нація, а націоналісти – погано? Не плутаймо з поняттям нацисти.

«Невігластво – причина людських бід», – сказав Будда.

 


 

Антисемітизм

 

Ще один облудний термін. Якщо є антисемітизм, то десь має бути і семітизм.

Що таке семітизм? За логікою речей, такого явища, як семітизм, не може бути. Не слід євреїв ототожнювати з біблійними семітами, або симітами. Симіти походять від біблійної притчі про Ноя, Сима, Хама і Яфета. Але коли то ще було! І чи взагалі було? Біблійний Потоп, якщо саме такий і був, то це було десь 13000 років тому. Насправді різних потопів у різних частинах світу було багато. Відомий ще Девкаліонів потоп.

Тож поняття «антисемітизм» негативне не до потомків біблійного Сима, а до євреїв. Тоді слід розібратися, хто такі євреї і чому їх недолюблюють.

Назва народу «євреї» походить, знову ж таки від біблійної притчі, про Аврама Єврея. Якщо уважно читати Біблію, то ми побачимо, що Аврам (поки що не Авраам) родом з Дворіччя, із халдеїв, міста Ур. Прибув Аврам Єврей у Синайське нагір’я з батьком Фарою і дружиною Сарою. Це сталося після того, коли їхнє місто Ур опинилося у пустелі. Річка Євфрат, на березі якої стояло місто Ур, змінила своє русло. Таким чином зрозуміло: «Єврей» – кличка, прізвисько.

До речі, прізвисько «єврей» означає приблизно як Приблуда. Або, якщо хочете, Мігрант, той що мігрує. Євреї і блукають, мігрують всім світом, факт.

А що до того, що євреїв не полюбляють у всьому світі, то причиною того є банальна заздрість. Мудрі предки євреїв зрозуміли ще тисячі років тому: головне для людини — освіта. Дві тисячі років тому в євреїв вже були загальноосвітні школи — хадери. А інтелект передається не тільки освітою у школі, а й генами.

А у нас коли з’явилася загально-«обов’язкова» освіта? Аж у ХІХ столітті! Та й то лише церковно-приходські школи, зашорені релігією. І далеко не обов’язкові. Церква спочатку забороняла освіту, аби лише самій диктувати істину, потім сама ж і впроваджувала освіту, але на своєму міфічному рівні.

Природньо, євреї інтелектуально випередили всі народи. Є чому заздрити.

А тільки замість того, щоб навчатися у євреїв, що складніше, простіше їх гнати.

Знову варто нагадати слова Будди: «Невігластво — причина людських бід».

 


 

Расизм

 

Ізраїль — остання на планеті держава, де існує расизм.

Лише в Ізраїлі змішані браки заборонені, а існуючі не визнаються. Лише в Ізраїлі є релігійна книга Танья, в якій сказано: «Бог створив людину Єврея. Всі інші народи — блювотина Бога».

Обрізання – жорсткий, але ефективний обряд виділення нації. Обрізав — назад не пришиєш. Показав, метрик не треба.

Звичайно, не всі євреї поділяють подібні погляди; всі — це ніхто. Прояви расизму, вже у пом’якшеній формі, серед євреїв існують — факт. 

Додати коментарКорисно? Сподобалося? - То поділіться!
Цим Ви допоможете своїм друзям, культурі України та нашому сайту. Дякуємо!

 

Розробка та підтримка

порталу "Просвіти" Херсонщини

Кількість

Наразі на сайті "Просвіта" Херсонщини розміщено 125 книг;
1,628 статей;
383 авторів.
Хронологія

1654 (8) 1917 (6) 1918-1921 (6) 1929 (5) 1932-1933 (67) 1941 (4) 2014-2015 (10) XIX ст. (10)