Видання херсонської філії видавництва "Просвіта":

Молода муза. Випуск 3
В.Плаксєєв, В.Кулик. А стежечка біжить від літа
Валентина Наумич. Пригоди природи
Іван Немченко. Військова хитрість
Микола Братан. І краса, і держава
Тиша в серці

Зміст

Інна Щоголева

студентка 4-го курсу Інституту філології та журналістики Херсонського державного університету. Дійсний член Літературної студії ім. Василя Вишиваного.

 

Тиша в серці

 

Тиша в серці.

Боляче. Так боляче. Чому? Ти не будеш? Будеш... знову явишся. Снишся. Досить. Це зайве. Кривавість. Вона вбиває. Гаряче. Гаряче. Боже як гаряче. Так пече. Там. Десь там. В душі. А в твоїй глибині ні. Там тихо.

Тиша. Тиша в серці.

В твоєму серці. Відпусти. Відпусти мене. Благаю змилуйся. Дай жити. Ні, не можу. Це щось страшне. Криваве. Не можу жити. Я лише втіха. А як же те? Воно святе. Почуття. В мені воно існує! Я ношу його під серцем. Мовчи. Він почує. Не пробачить. Але боляче. Ніхто не розуміє. Краще так. Криваве. Однак не жити. Я не треба. Тобі не треба. Річ. Я твоя цукерка. Викинь. Викинь. Що в середині? Ага! Нічого? Ти думав нічого. А там. Там душа. В мені є. Хочу з тобою. Лише з тобою. Але відвернешся. Як і до цього. Відвернешся. Дивишся на небо. Блакитне. Так? Дивишся. А світить. Сонце світить. А мені ні. Бо без тебе яма. Бо мені могила. Темно. А в мені душа. Хоче сонця. Дай світла. Темно.

Ти мовчиш...

То йди. В тобі тиша.

Тиша. До мене тиша.

А вона щаслива, бо ти з нею. А в мені душа. І я благаю. Забери тишу. Дай сонця. Пусти його в моє серце. Та попід серцем наше. Воно б'ється. Ще одне. Маненьке. Благаю. Пусти сонце. Я хочу щастя з тобою. Твоїм і моїм. Що попід серцем. Та ти не слухаєш. Та ти мовчиш. Мовчать вуста і серце. Німе? Ні. Криваве. Залите. Та моє невдоволене. Але не тільки. Хоч ти й мовчиш. Воно ллється. Криваве. Сльозою. Ні, це сльози. Затьмарює. Мій розум йде. Та кохання б'ється. Хочу випустити та не йде. Сидить. Закралось кляте. Сидить.

Можеш йти.

Геть.

Ти не потрібне.

Сидить. Хочу вбити. Марно. Лише криваво. Можна та я ж не сама. Геть. І там немає сонця. Воно не виживе. Геть. Та чи можна. Та як же без душі? Як без сонця. А він не дивиться. Відвернувся. Повернеться? Ні. Ні безнадія. Живи. Та не може. Мені перекрило. Десь тут. Там де дихають. Та не дихай. Нащо. Кому ти дихаєш. Нема. Він - тиша.

Тиша. Це він.

Більше не може. І хай воно мені не стукає. Там. Під серцем. Геть. Не стукай. А то криваво. А як інакше. Що жити? В темноті? Ні. Воно маненьке. А моє велике. Ні. Кохання велике. Кохання. Ні, не жити. Ти не стукаєш до мого серця. Ні, не жити. Криваво. Краще криваво.

Цвях... Заб'ю тебе. Йди в серце. Там чисте. А ти ржавий. Як він. Брудний. Темний. Йди в серце. Одне вже не буде битися. А друге зараз...

Криваво. Мертво. В ній тиша.

 

 

Скачати: 

Додати коментарКорисно? Сподобалося? - То поділіться!
Цим Ви допоможете своїм друзям, культурі України та нашому сайту. Дякуємо!

 
Розробка та підтримка

порталу "Просвіти" Херсонщини

Кількість

Наразі на сайті "Просвіта" Херсонщини розміщено 127 книг;
1,631 статей;
383 авторів.

Сайт Просвіта Херсонщини розміщений на хостингу

hyperhost.ua

ВАЖЛИВО!

Оригінальні тексти! Захищено!
Угода про дотримання авторських та інтелектуальних прав

Пишіть реферати та курсові.

При передруці посилання залишайте на місцях!

Хронологія

1654 (8) 1917 (6) 1918-1921 (6) 1929 (5) 1932-1933 (67) 1941 (4) 2014-2015 (10) XIX ст. (10)