Видання херсонської філії видавництва "Просвіта":

Іван Ющук. Якщо ти українець
Сергій Гейко. Церков величність
Вишиванка. Число 4
Микола Братан. Їде батько Махно
Нариси з історії Бериславщини. Випуск 1
Книга, яка виправдовує очікування читачів

Зміст

Рецензії

Книга, яка виправдовує очікування читачів


Велика радість іде до осель вибагливих читачів Смаглявої Таврії. Адже і маленькі шанувальники віршованої поезії, і вимогливі дідусі та бабусі, педагоги та вихователі отримали ту книжку, на яку так довго чекали. Збірка віршів для малят Володимира Середи «В гостях у дідуся і бабусі» — це перш за все навчально-виховне видання з оригінальними ненав’язливими поетичними сюжетами, які підказало авторові саме життя. Слід зазначити, що дане видання автор присвятив 300-річчю рідного міста Гола Пристань.
Семантика поезії відповідає вимогам часу. В творах домінує ідея виховання чемного, працьовитого, щиросердного патріота соборної України, громадянина, який про майбутнє власної держави. Так, твори «Лікар», «Фермер», «Шахіст», «Херсонські кавуни», «Моряк» виконують ознайомчо-виховну функцію, що нині вкрай потрібна в роботі вихователів та викладачів дошкільних та шкільних закладів європейської країни.
Оригінальні, дотепні віршовані замальовки «Поздравлик», «Онука», «Відлуння», «Доля хмаринки», «Осінній вітер» та вірш-стовп «В гостях у дідуся» виправдовують очікування читача: у новій книжці Володимира Середи можна знайти незашмуляні нові поетичні образи з новими авторськими знахідками щодо розкриття тем.
Родзинками книги є загадки та акровірші, за якими завжди ганяються вимогливі мами та бабусі, що дбають про розвиток власного малюка.
Є надія, що дана книга займе гідне місце у дитячій літературі України.
Тож радійте! Книга, що видрукувана п’ятитисячним тиражем у Херсонській філії Видавничого центру «Просвіта», вже мандрує крамницями України до сердець шанувальників рідної мови.

Додати коментарКорисно? Сподобалося? - То поділіться!
Цим Ви допоможете своїм друзям, культурі України та нашому сайту. Дякуємо!

 

Розробка та підтримка

порталу "Просвіти" Херсонщини

Кількість

Наразі на сайті "Просвіта" Херсонщини розміщено 125 книг;
1,628 статей;
383 авторів.
Хронологія

1654 (8) 1917 (6) 1918-1921 (6) 1929 (5) 1932-1933 (67) 1941 (4) 2014-2015 (10) XIX ст. (10)