Видання херсонської філії видавництва "Просвіта":

Вісник Таврійської фундації. Випуск 3
Ігор Проценко. Вечірні вогні
Микола Швидун. Батьківська криниця
Микола Братан. Побите серце
В’ячеслав Друзяка. Україна – мій біль і надія
Микола Василенко. Уламки імперії
Географія альманаху розширилась

Зміст

Розпочатий торік молодіжний альманах "Молода муза" знайшов своїх прихильників. Тож маємо радість повідомити про вихід у світ другого випуску "Молодої музи".

Збірка інтимної лірики молодих авторів включає в себе поетичні знахідки в переважній більшості лауреатів Щорічного відкритого конкурсу молодих літераторів "Покоління-XXI".

Приємно відзначити, що цьогорічний альманах значно розширений і за обсягом, і за тематикою - адже включає не лише інтимну лірику, а й філософські твори. Географія альманаху також значно розширилась. Окрім оригінальних творів обдарованої молоді Херсонщини шанувальники рідної мови матимуть радість відчути глибину почуттів поетів Миколаєва, Києва, Одеси, Кіровограда.

Сентиментально-щиросердні рядки Інни Губочкіної, Олени Галаган, Надії Яценко та Олени Остапенко доповнюються першими пробами пера Катерини Кривко та Ольги Мозкової. Сміливі, відверто-еротичні знахідки Олесі Мудрак, Вікторії Афанасьєвої та Тетяни Федорової доводять до апофеозу їхніх антиподів-любовезаперечників Любові Єрьомічевої та Вадима Лубчака. Багатобарвна система образів Наталії Музики, Тараса Кременя та Ніни Кур'яти наснажують на прочитання сучасних літературних експерименталістів Світлани Дриль та Ольги Швець.

Щирість, відвертість, оригінальність, сміливість у відтворенні своїх почуттів та думок - все це характеризує творчість молодих літераторів.

Прекрасно і те, що обдарованість творчої молоді має підтримку на рівні управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Сподіваємося, що і надалі юнь буде радувати читачів новими поетичними рядками. Для цього і виходить цей альманах.

Додати коментарКорисно? Сподобалося? - То поділіться!
Цим Ви допоможете своїм друзям, культурі України та нашому сайту. Дякуємо!

 

Розробка та підтримка

порталу "Просвіти" Херсонщини

Кількість

Наразі на сайті "Просвіта" Херсонщини розміщено 125 книг;
1,628 статей;
383 авторів.
Хронологія

1654 (8) 1917 (6) 1918-1921 (6) 1929 (5) 1932-1933 (67) 1941 (4) 2014-2015 (10) XIX ст. (10)