Другальов Валерій Володимирович

Другальов Валерій Володимирович

Другальов Валерій Володимирович - ведучий методист Херсонського обласного центру народної творчості, заслужений працівник культури України.

 


 

ВІН НОТАМИ ЗАПИСУВАВ ЖИТТЯ…

У суботу 3 грудня 2016 року не стало талановитої, світлої людини – заслуженого працівника культури України, композитора, просвітянина, фольклориста, провідного методиста обласного Центру народної творчості ВАЛЕРІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА ДРУГАЛЬОВА. 

Його любов до народної пісні стала джерелом натхнення для створення близько шестиста творів, які виконують і аматорські колективи нашої області, і професійні майстри вокального співу на теренах нашої держави. 

Його стараннями зібрані та розшифровані тисячі зразків фольклорної спадщини нашого краю, упорядковано кілька десятків репертуарних добірок з циклу «Пісенний фольклор Херсонщини», видано фольклорно-етнографічні книги «Три шляхи широкії докупи зійшлися» та «Грає весілля наш Херсонський край».
Уся творча стезя Валерія Володимировича пройшла у обласному Центрі народної творчості, працював він і викладачем у Херсонському училищі культури, і керівником хору ветеранів війни та праці обласного Палацу культури. 

Всі колеги пам’ятають Валерія Другальова як скромну, працелюбну, закохану у свою справу творчу та натхненну особистість.

Не стало його щирої дружньої усмішки, допитливих і трохи сумних очей, мудрих теплих слів. Але з нами залишились його пісні…Корисно? Сподобалося? - То поділіться!
Цим Ви допоможете своїм друзям, культурі України та нашому сайту. Дякуємо!

 

Кількість

Наразі на сайті "Просвіта" Херсонщини розміщено 127 книг;
1,631 статей;
383 авторів.Розробка та підтримка

порталу "Просвіти" Херсонщини