Угода про дотримання авторських та інтелектуальних прав

Всі права застережені.

© Усі права застережені.

1. У своїй діяльності Портал "Просвіти" Херсонщини (далі - сайт) керується "Законом України про авторське і суміжні права" (23 грудня 1993 року, N 3792-XII) та іншими нормами українського законодавства щодо авторських прав.

2. Усі тексти, архіви, файли, матеріали, що розміщені на сайті, є авторською, інтелектуальною власністю.

3. Всі книги, розміщені на сайті, видавалися у херсонській філії видавництва "Просвіта". Тому права на всі збірки (наприклад, "Голос Батьківщини", "Молода муза" тощо) належать виключно саме цій організації.
Авторські права на твори, опубліковані у таких збірках, належать авторам цих творів.

3.1. Через те, що всі книжки друкувалися дуже обмеженим накладом, а інформація, тексти - нагально потрібні суспільству, у херсонській філії видавництва "Просвіта" прийнято рішення про додаткову публікацію в Інтернет книжок, виданих у філії.

3.2. Від моменту створення "Порталу "Просвіти" Херсонщини" розміщення на сайті суспільно-важливих книг, текстів та інформації є звичайною практикою херсонської філії видавництва "Просвіта", за винятком тих випадків, коли автор відмовляє у публікації своїх творів у мережі Інтернет.

3.3. Увага! Публікація в Інтернеті не є обов'язковою. Це додаткова безкоштовна послуга. Умови надання цієї безкоштовної послуги дивіться нижче - у пункті 9.

4. Всі книги, що виставлені на сайті, розміщені виключно з дозволу авторів або власників авторських прав.

4.1. Саме через те, що з деякими авторами важко (або навіть неможливо) зв'язатися, щоб отримати їхню згоду на публікацію в Інтернет, не всі книги будуть розміщені на сайті.

4.2. Адміністратори-бібліотекарі сайту сподіваються, що Портал "Просвіти" Херсонщини допоможе авторам знайти щедрих спонсорів та меценатів для подальшого видання їхніх книг.

5. Права на використання текстів (файлів) "Порталу "Просвіти" Херсонщини":

5.1. Тексти книг, архіви, файли, у тому числі їх переклади на будь-які мови, дозволяється використовувати не в комерційних цілях тільки приватно лише з метою ознайомлення та за умови відсутності дій та наслідків, що порушують права та свободи авторів текстів та створювачів-бібліотекарів сайту.

5.2. Інше використання (збереження, відтворення, розмноження і т.п.) текстів, архівів, файлів є порушенням даної угоди, українського та міжнародного законодавства про авторські права та права на інтелектуальну власність.

5.3. Використання матеріалів сайту (повністю або будь-якої частини) в інших місцях Інтернету без вказання посилання на Портал та / або без вказання автора чи авторів текстів та / або створювачів сайту є порушенням даної угоди, Українського та Міжнародного законів про авторські права та права на інтелектуальну власність і суворо ЗАБОРОНЕНО.

Оригінальні тексти! Захищено!

5.4. Тексти захищені за допомогою сервіса Яндекс "Оригінальні тексти".

6. Відповідальність за порушення угоди та законів, повністю покладається на особу (юридичну чи фізичну), яка порушила їх.

7. При порушенні даної угоди, українського та міжнародного законодавства про авторські права, інтелектуальну власність, по відношенню до авторів текстів, херсонської філії видавництва "Просвіта", чи адміністраторів Порталу "Просвіти" Херсонщини, видавництво та адміністратори сайту залишають за собою право певних дій щодо порушника в межах чинного законодавства.

8. Початок завантаження будь-якого файлу Порталу або інше копіювання інформації означає, що читач (відвідувач) згоден з усіма правилами, які тут описані чи вказані, незалежно від того, ознайомився чи ні відвідувач (читач) з даною угодою.

9. У зв'язку з технічними складнощами та необхідністю переверстки книг для публікації в Інтернеті, публікація книжок на сторінках Бібліотечки та Порталу херсонської "Просвіти" можлива виключно у тому випадку, якщо книжка друкувалася у типографії "Полі-Друк". Тому, якщо Ви бажаєте, щоб Ваша книга була опублікована на сайті херсонської "Просвіти", то попередньо дізнайтеся про гарантії такої публікації.

10. Угода може бути змінена та доповнена. Зміни та доповнення в угоді стають дійсними з моменту публікації їх на сайті. Зміни та доповнення розповсюджуються на всіх користувачів сайту, незалежно від дати, коли вони перебували на сайті.

Адміністратори-бібліотекарі не завжди згодні з позицією авторів, але вважають неприпустимою цензуру.

Звернення до "дуже розумних" вебмайстрів
В адресному рядку браузера повинна бути адреса сайту:Якщо адреса інша, значить Ви знаходитеся на неправильному сайті із нашим вкраденим контентом.


Корисно? Сподобалося? - То поділіться!
Цим Ви допоможете своїм друзям, культурі України та нашому сайту. Дякуємо!

 

Кількість

Наразі на сайті "Просвіта" Херсонщини розміщено 127 книг;
1,631 статей;
383 авторів.Розробка та підтримка

порталу "Просвіти" Херсонщини