Суганяк Анатолій Степанович

Суганяк Анатолій Степанович

Суганяк Анатолій Степанович народився 12 грудня 1946 року на Донеччині в робітничій сім'ї. Дитинство і юність пройшли в Кривому Розі. Тут він закінчив середню школу, звідси пішов до війська, здобув технічну, а потім вищу освіту.

Трудову діяльність розпочав у шістнадцять років робітником, потім працював викладачем технікуму, на керівних засадах, а зараз знову в робітничих лавах.

Він не соромиться, що був активним членом КПРС, з якої свідомо вийшов ще до путчу.

В сорок п'ять років уперше прочитав "Біблію" і ніби очі відкрились. Знов почав писати вірші.

На одному з поетичних вечорів зустрівся з провідним поетом Херсонщини Миколою Братаном, який став хрещеним батьком його першої збірки "Є Господня благодать - Любов" (1997), потім були "Сходинки Любові" (1998), "Від кохання до Любові" (2001), "Посіємо Любов" (2002), "Тріолети Любові" (2004).

Анатолій Суганяк є автором двох вінків сонетів, один з них вийшов окремо "Слова кохання" (2004), другий "Вождь із Любов'ю в душі" в збірці "Апостол Любові" (2006), а до цього була "Дорога в Любов"(2003) і нарешті збірка "Атом Любові" (2009).

Поет сам глибоко переконаний і своєю творчістю намагається переконати читача, що людина тільки тоді щаслива, коли любить світ і все, що в ньому, Божественною Любов'ю, яка ні від чого не залежить, яка довго терпить, все прощає...

З 1985 року Анатолій Суганяк проживає в Каланчаку, має дружину і двох доньок. Сім'я, роздолля степового краю та "Вічна книга" є основним джерелом його натхнення.Корисно? Сподобалося? - То поділіться!
Цим Ви допоможете своїм друзям, культурі України та нашому сайту. Дякуємо!

 

Кількість

Наразі на сайті "Просвіта" Херсонщини розміщено 127 книг;
1,631 статей;
383 авторів.Розробка та підтримка

порталу "Просвіти" Херсонщини