Видання херсонської філії видавництва "Просвіта":

Микола Братан. І краса, і держава
Микола Тимошенко. Мій степосвіт
Микола Василенко. Лаодика - царица Селевкидии
Микола Братан. Гіркі експромти
Вісник Таврійської фундації. Випуск 6
Микола Братан. Футбол з парасолькою
Запрошуємо до духовної скарбниці Голопристанщини

Олексюк О.В.

Запрошуємо до духовної скарбниці Голопристанщини: Нариси про аматорські народні колективи Голопристанщини. - Просвіта, 2015. - 157 с.

2015
Запрошуємо до духовної скарбниці Голопристанщини
Нариси про аматорські народні колективи Голопристанщини

Голопристанський район славиться в соборній Україні великою мережею закладів культури (35 клубних закладів, 36 бібліотек та 5 шкіл початкової спеціалізованої мистецької освіти) та багаторічним фестивальним рухом, культурно-масовими заходами та аматорськими народними колективами. Про кращі аматорські народні колективи Голопристанщини нова книга Олега Олексюка.

У книзі використані фото фотохудожника В.В. Калашникова та світлини з особистих архівів учасників аматорських народних колективів Голопристанщини.
На обкладинці книги - світлина директора Голопристанського районного будинку культури Короленко Лариси Михайлівни.

 

Шановні шанувальники українського мистецтва!

У Ваших руках книга про кращі колективи самодіяльності Голопристанського району. Голопристанська районна рада у 2015 році вперше за історію існування в клубних закладах культури аматорських народних колективів краю, не зважаючи на фінансові труднощі, профінансувала видатки на гастрольну діяльність аматорських народних колективів Голопристанщини відповідно до Програми розвитку культури і духовності у Голопристанському районі на 2014-2020 роки, затвердженої рішенням 35 сесії Голопристанської районної ради VI скликання від 26 грудня 2013 року № 426. Дякуючи цьому народні колективи Голопристанщині мали змогу продемонструвати свої таланти у Києві та Луцьку, Херсоні та Цюрупинську, Скадовську та на теренах Білозерського району. Адже насолоджуватися виступами талановитих співаків та хореографів Голопристанського району мають право не лише мешканці рідного серцю благословенного краю.

Хай усі жителі соборної України на концертах наших земляків наснажуються на добрі вчинки, щоб якомога більше людей своїми справами допомогали молоді та дітям торувати шлях до Храму Прекрасного.

Запальні жартівливі українські народні пісні у виконанні аматорських народних ансамблів народної пісні «Кумоньки» Бехтерського сільського Будинку культури та «Макітерка» Памятненського сільського Будинку культури завжди надихають шанувальників української пісні любити свій рідний край, свою країну з її самобутніми піснями, обрядами та традиціями.

Уславлені аматорські народні фольклорні ансамблі «Чулаківна» Чулаківського сільського Будинку культури та «Олешшя» Кардашинського осередку культури Великокардашинської сільської ради дарують радість слухачам поринути у світ самобутніх українських обрядів, почути маловідомі українські пісні, які несуть у собі мудрість та енергетику багатьох століть унікальної історії багатостраждального українського народу.

Високодуховний і зачаровующий своїм багатоголоссям хоровий спів аматорського народного академічного хору та аматорського народного хору «Червона калина» Голопристанського районного Будинку культури, жартівливі народні пісні у виклнанні аматорсьуого народного ансамблю народної пісні «Степовичка» Новофедорівського сільського Будинку культури та аматорського народного ансамблю народних інструментів «Ладоніта» Чулаківського сільського Будинку культури, емоційні патріотичні заходи аматорських народних ансамблів бандуристів «Тавричанка» та народної музики «Шануймося» Таврійської дитячої музичної школи, яскраві концертні програми аматорського зразкового хореографічного ансамблю «Райдуга» Голопристанського районного Будинку культури - все це обєднує громаду і допомагає з оптимізмом йти вперед, будувати нову Україну.

Читайте книгу про аматорські народні колективи Голопристанщини і чекайте у своєму місті чи селі на концерти улюбленців нашого краю.

Віталій СОЛОВЙОВ,
голова Голопристанської районної ради

Додати коментарКорисно? Сподобалося? - То поділіться!
Цим Ви допоможете своїм друзям, культурі України та нашому сайту. Дякуємо!

 
Розробка та підтримка

порталу "Просвіти" Херсонщини

Кількість

Наразі на сайті "Просвіта" Херсонщини розміщено 127 книг;
1,631 статей;
383 авторів.

Сайт Просвіта Херсонщини розміщений на хостингу

hyperhost.ua

ВАЖЛИВО!

Оригінальні тексти! Захищено!
Угода про дотримання авторських та інтелектуальних прав

Пишіть реферати та курсові.

При передруці посилання залишайте на місцях!

Хронологія

1654 (8) 1917 (6) 1918-1921 (6) 1929 (5) 1932-1933 (67) 1941 (4) 2014-2015 (10) XIX ст. (10)