Видання херсонської філії видавництва "Просвіта":

Анатолій Дунаєв. Жива любов, жива
Іван Немченко. Світло надії
Алла Флікінштейн. Перша сотня
Вісник Таврійської фундації. Випуск 12
Вісник Таврійської фундації. Випуск 10
Голодомор 1932-1933 років на Бериславщині

Шановні колеги!

Оргкомітет по організації та проведенню ІІІ Відкритого Благодійного конкурсу-фестивалю українського слова «Відлуння душі» пам’яті Наталі Коломієць запрошує Вас розпочати свій літній сезон на березі Чорного моря на Херсонщині. 

Ви зможете поєднати корисне з приємним і отримати море задоволень на початку курортного сезону. За найдешевші ціни ви зможете поселитися і поселити свої колективи (чи окремих виконавців) у пансіонаті, який гостинно чекатиме на Вас. Доступне харчування приємно здивує Вас. Ціни за харчування також не кусаються. Також ви зможете вдосталь поласувати якісною сільгосппродукцією, яка у Голопристанському районі є найдешевшою.

Якісний звук допоможе розкритися таланту читця, який виконуватиме два українські патріотичні твори, один з яких бажано за авторством Наталі Коломієць, або ж таланту вокаліста (вокального колективу), який заспіває два твори на патріотичну тему, один з яких бажано ( але не обов’язково) на слова Наталі Коломієць.

Участь у Відкритому Благодійному конкурсі-фестивалі українського слова «Відлуння душі» безкоштовна. Вам необхідно буде лише оплатити витрати за проживання та харчування, що становить 1200,00 грн. (одна тисяча двісті гривень 00 копійок) на три доби, тобто 400,00 грн. протягом однієї доби, куди входить трьохразове харчування та проживання в готельному номері пансіонату. Конкурс-фестиваль відбудеться наприкінці червня 2019 року, а саме: 24, 25 та 26 червня – відбіркові тури на базі пансіонату в селищі Залізний Порт Голопристанського району Херсонської області, а 27 червня – Гала-концерт переможців зазначеного конкурсу-фестивалю та зірок української естради на великій сцені на набережній курортного містечка Гола Пристань Херсонської області. 

Положення про Відкритий Благодійний конкурс-фестиваль українського слова «Відлуння душі» пам’яті Наталі Коломієць та аплікаційна форма заявки на участь у зазначеному конкурсі-фестивалі додаються. 

Увага! Для колективів необхідно надати заявку з поіменним списком учасників колективу та телефоном художнього керівника колективу, а також необхідно надіслати творчу характеристику колективу (для презентації колективу на концертному майданчику). Учасники фестивалю мають вчасно (до 21 червня поточного року) подати заявку до оргкомітету. 

Чекаємо на Вас на теренах смаглявої Таврії. 

Наші контакти:
Тел: 066-58-50-767 або 068-064-0003. 
Електронна пошта: gopri-kultura@meta.ua 
Контактна особа: Олексюк Олег Васильович

Ми чекаємо на Вас! І сподіваємося, що в рік 28-річчя Незалежності України на морському кордоні держави ми продемонструємо патріотичну єдність. Слава Україні!

 

Скачати Положення про Відкритий Благодійний конкурс-фестиваль українського слова «Відлуння душі» пам’яті Наталі Коломієць та аплікаційну форму заявки на участь - ТУТ.

 

Додати коментарКорисно? Сподобалося? - То поділіться!
Цим Ви допоможете своїм друзям, культурі України та нашому сайту. Дякуємо!

 
Розробка та підтримка

порталу "Просвіти" Херсонщини

Кількість

Наразі на сайті "Просвіта" Херсонщини розміщено 127 книг;
1,631 статей;
383 авторів.

Сайт Просвіта Херсонщини розміщений на хостингу

hyperhost.ua

ВАЖЛИВО!

Оригінальні тексти! Захищено!
Угода про дотримання авторських та інтелектуальних прав

Пишіть реферати та курсові.

При передруці посилання залишайте на місцях!

Хронологія

1654 (8) 1917 (6) 1918-1921 (6) 1929 (5) 1932-1933 (67) 1941 (4) 2014-2015 (10) XIX ст. (10)