Дунаєв Анатолій Михайлович

Анатолій Дунаєв

Анатолій Михайлович Дунаєв народився у мальовничому селі Станіслав Білозерського району Херсонської області. Пробу пера почав в 1950-х роках.

З дитинства мріючи про професію військового льотчика, він наполегливо йшов до мети, але мрія обірвалась на злеті…

Закінчивши військове авіаційне училище у місті Васильків Київської області, А.Дунаєв тривалий час працював у військовій авіації, пізніше - у цивільній.

Звільнившись із збройних сил офіцером запасу, він поновив ходу творчою стежиною - юнацьке захоплення стало невід'ємною складовою його душевного поклику…

Його вірші й оповідання друкувалися в районних, обласних та місцевих газетах "Придніпровська зірка", "Наддніпрянська правда", у колективних поетичних збірках "Чисті джерела" (1995), "Степові голоси" (1998), "Святковий віночок" (2001), "Від серця до серця" (2003), в альманасі "Степ", у газеті "Веселі вісті" (Київ).

Вірші із цих збірок ставали піснями.

У 2000 році побачила світ його перша власна збірка віршів і пісень "Жива любов, жива", у 2003 - збірка вибраних віршів "Під крилом - моя рідна земля", у 2005 - збірка пісень "Я прийду в твої спогади піснею". 2005 року вийшла перша збірка прозових творів А.Дунаєва "Два серця".Корисно? Сподобалося? - То поділіться!
Цим Ви допоможете своїм друзям, культурі України та нашому сайту. Дякуємо!

 

Кількість

Наразі на сайті "Просвіта" Херсонщини розміщено 127 книг;
1,631 статей;
383 авторів.Розробка та підтримка

порталу "Просвіти" Херсонщини